Профорієнтаційний простір
Про ДПТНЗ "Жмеринське вище професійне училище"
Надхнення на кожному кроці
"Ті, хто приєднується до нашої спільноти — щоб навчатися, вдосконалюватись, викладати та розвиватися — приєднуються до майже сторічної історії учнів і викладачів ДПТНЗ "Жмеринського вищого професійного училища", які прагнуть знань, професіоналізму та кращого майбутнього."
Директор ДПТНЗ"Жмеринське ВПУ" Владислав Кузьмін


Історія ДПТНЗ"Жмеринського ВПУ"
Коли було створено ?
Навчально-виховний заклад № 1 міста Жмеринка відкрив свою освітню діяльність 1 лютого 1923 року під назвою «Жмеринська залізнична школа учнівства». Його створення стало першим кроком у розвиток залізничної освіти, оскільки школа була організована при п’ятій дільниці служби тяги Депо ст. Жмеринка Південно-Західної залізниці. У числі перших 50 залізничних училищ, заснованих за розпорядженням Народного Комісаріату шляхів сполучення, цей навчальний заклад став символом прогресу до професійної освіти та кваліфікаційної підготовки спеціалістів.
У 1930 році воно було перейменовано у ФЗН (фабрично-заводський навчальний заклад). У 1940 році училище отримало назву ЗУ-1. У 1941 році училище було евакуйовано до міста Куйбишев. У 1944 році училище повернулося з евакуації. У 1948 році було побудовано нові майстерні. У 1950 році було побудовано спортивний зал. У 1964 році відбувся перший випуск помічників машиніста тепловоза. У 1969 році училище отримало назву середнє професійно-технічне училище (СПТУ). У 1998 році училище отримало назву вище професійне училище. У 2000 році училище було акредитовано Міністерством освіти і науки України. У 2004 році училище отримало статус ДПТНЗ "Жмеринське вище професійне училище"
Лідерство та управління
Методист та голови методичних комісій
Склад методичної комісії викладачів спеціальних предметів і майстрів виробничого навчання інтегрованих професій:
«Прийомоздавальник вантажу і багажу; касир багажний; касир квитковий; провідник пасажирського вагону»
Склад методичної комісії викладачів спеціальних предметів і майстрів виробничого навчання інтегрованих професій:
Слюсар з ремонту рухомого складу; Помічник машиніста електровоза; Помічник машиніста тепловоза; Слюсар з ремонту рухомого складу; оглядач вагонів та професії Електромонтер контактної мережі
Склад методичної комісії викладачів спеціальних предметів та майстрів виробничого навчання професій:
Сфери послуг